Jamie Campbell Bower i jego zespół Counterfeit wracają do Polski

19 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

Formacja ma na swoim koncie dwie EP-ki – „Enough” i „Come Get Some”, ale też gościnne wizyty na kilku składankach.

Mimo swojego młodego wieku i stażu, ten pięcioosobowy skład stara się wyrwać z butów wszystkich swoich fanów i… robi to niesamowicie dobrze. Potwierdzić mogą wszyscy, którzy dotarli w czerwcu ubiegłego roku do Proximy, Blue Note albo Alibi.

Nowy singel – „Addiction”, który miał swoją premierę w programie Dana P. Cartera – Radio 1 Rock Show, zwiastuje trasę po Wielkiej Brytanii i Europie. Utwór został nagrany w Broadfields Studio przez Thomasa Mitchenera, który ma na swoim koncie współpracę z zespołami Frank Carter & The Rattlesnakes i Dead. W dniu wypuszczenia singla, Counterfeit ogłosili także, że udało im się podpisać kontrakt z Xtra Mile Recordings. Z tej stajni wychodzą także Frank Turner i Against Me!

Wokalista Jamie Campbell Bower jest także aktorem znanym m.in. z serii o Harrym Potterze oraz sagi „Zmierzch” czy produkcji „Dary anioła: Miasto kości”. Wystąpił ponadto w obrazie Tima Burtona „Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street” u boku Johnny’ego Deppa, a także w serialu „Camelot” w roli Króla Artura.

Bilety na warszawski koncert już w sprzedaży.