Jared Leto i Thirty Seconds to Mars zapraszają na prywatną wyspę

11 lutego 2020
ok. 1 minuta czytania

Gwiazdor ze swą rockową ekipą organizują wyjątkowy festiwal na prywatnej wyspie w Chorwacji. Impreza na Mars Island odbędzie się dniach 21-24 sierpnia.

– Zrelaksuj i zregeneruj się z jogą wśród drzew, zanurz się w Morzu Adriatyckim, podziwiaj gwiazdy i weź udział w dwóch kameralnych koncertach Thirty Seconds to Mars – czytamy w komunikacie. – Mars Island to niepowtarzalne przeżycie. Wszystkie karnety obejmują zakwaterowanie, posiłki, występy i zajęcia.

Bilety, także w opcji ratalnej, dostępne są pod tym adresem.

Thirty Seconds to Mars mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinnessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. Ostatnia płyta kapeli to „America” z kwietnia 2018 roku.

Jared Leto zdobył Oscara za rolę w dramacie „Witaj w klubie”, a ostatnio można go było oglądać w produkcji science fiction „Blade Runner 2049”. Ostatnio zajęty był na planie obrazó „Morbius” i „The Little Things”.