Jared Leto powróci jako Joker

22 października 2020
ok. 2 minut czytania

\”Zack Snyder\’s Justice League\” to dość ciekawa idea filmowa. Zack Snyder miał początkowo nakręcić film \”Liga Sprawiedliwości\”, który trafił do kin w 2017 roku. Twórca zrezygnował jednak z projektu po samobójczej śmierci córki. W efekcie pracę nad \”Ligą Sprawiedliwości\” dokończył Joss Whedon.

Film \”Liga Sprawiedliwości\” nie spotkał się ze zbyt ciepłym przyjęciem fanów, którzy zaczęli domagać się wersji Zacka Snydera. Reżyser w końcu zdecydował się przedstawić swoją wizję filmu – zostaną w nim wykorzystane przede wszystkim stare zdjęcia. Zack Snyder dokręci jednak także sporo nowych scen. Ben Affleck, Ray Fisher i Amber Heard grają w nowych scenach a teraz okazuje się, że dołączył do nich także Jared Leto jako Joker.

Jared Leto zagrał Jokera w \”Legion samobójców\”, nie pojawił się jednak w \”Lidze Sprawiedliwości\”.

Film \”Zack Snyder\’s Justice League\” będzie miał premierę w serwisie HBO Max w 2021 roku.

Jared Leto ma na koncie Oscara za rolę w dramacie \”Witaj w klubie\”, a ostatnio można go było oglądać w produkcji science fiction \”Blade Runner 2049\”.

Thirty Seconds to Mars mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinnessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. Ostatnia płyta kapeli to \”America\” z kwietnia 2018 roku.