Jay-Z wydaje córkę Willa Smitha

10 września 2010
ok. 1 minuta czytania

Do sieci trafił właśnie pierwszy utwór 9-latki „Whip My Hair”. Wystarczył dzień, by mała artystka znalazła wydawcę i to nie byle jakiego. Raperka podpisała umowę z dowodzoną przez Jaya Z wytwórnią Roc Nation.

– Jesteśmy w Roc Nation niesłychanie podekscytowani współpracą z Willow – wyjawił legendarny raper. – Ma energię i entuzjazm, które są niesłychanie zaraźliwe. To prawdziwa rzadkość, odkryć artystę tak utalentowanego i kreatywnego w tak młodym wieku. Willow właśnie wyrusza w podróż, a my cieszymy się, że możemy jej towarzyszyć, kiedy będzie rozwijać wszystkie aspekty swej kariery.

– Willow wyda niedługo album – oświadczyła wcześniej dumna matka. – Jestem tym bardzo podekscytowana, jest świetna. Na pewno będzie w tym lepsza, niż ja mogłabym być.

– Po rozmowach z kilkoma wytwórniami, było dla nas oczywiste, że Jay-Z, Jay Brown i Roc Nation to właściwy wybór – dodała gwiazda.

Piosenki „Whip My Hair” wysłuchać można pod tym adresem.

Aktorski dorobek Willow Smith zamyka występ w filmie „Kit Kittredge: An American Girl” z 2008 roku. Polscy widzowie mogli podziwiać małą gwiazdę w styczniu 2008 roku w produkcji „Jestem Legendą”.