Jean Michel Jarre na dwóch koncertach w Polsce

14 marca 2016
ok. 1 minuta czytania

Światowa trasa „Electronica” rozpocznie się w Europie w październiku i poprzedzi ją kilka występów na letnich festiwalach.

Jean Michel Jarre znany jest z koncertów pełnych efektów wizualnych stosowanych przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Nowe show po raz kolejny zapowiada się jako prawdziwie wciągająca muzyczna podróż z Francuzem prezentującym zarówno zupełnie nową muzykę ze swojego dwuczęściowego albumu „Electronica”, jak i klasyczne utwory z krążków takich jak „Oxygene” czy „Equinoxe”.

Swymi słynnymi, spektakularnymi koncertami, Jean Michel Jarre pobił światowy rekord Guinnessa, w tym jeden za 2,5 milionową widownię, która zgromadziła się przed panoramą La Défense w Paryżu. Następnie pobił swój własny rekord w Moskwie, gdzie zagrał dla ponad 3,5 miliona ludzie z okazji 850. rocznicy powstania miasta.

Jean-Michel Jarre po stworzeniu wyjątkowej i zupełnie nowej superprodukcji zagra w 2016 roku na największych obiektach, takich jak O2 Arena w Londynie i AccorHotels Arena w Paryżu. Jego trasa obejmie również Polskę, Niemcy, Słowację, Austrię, Szwajcarię i wiele innych.

Bilety będą dostępne od piątku, 18 marca na LiveNation.pl.