Jean-Michel Jarre ponownie w Polsce

6 sierpnia 2009
ok. 1 minuta czytania

Jean-Michel Jarre to obecnie jedna z najbardziej znamienitych postaci współczesnej kultury, artysta, który jest pionierem muzyki elektronicznej i zarazem jej największym popularyzatorem. Pierwszym albumem, który przyniósł kompozytorowi oszałamiający sukces, był „Oxygène” z 1976 roku.

Koncerty Jarre’a cieszą się niesamowitą wręcz popularnością. Artysta kilkukrotnie ustanawiał rekordy Guinnessa pod względem liczby zgromadzonych fanów. Dał także niezapomniany koncert „Przestrzeń wolności” na terenie Stoczni Gdańskiej, dla upamiętnienia 25. rocznicy powstania „Solidarności”. Nasz kraj odwiedza regularnie. Ostatnio można go było podziwiać w maju, we Wrocławiu.

Tym razem muzyk przyjedzie do Polski w ramach halowej trasy koncertowej i już teraz zapowiada, że będzie to niezwykłe wydarzenie. Dzięki nowej superprodukcji, widzowie będą mogli doświadczyć zarówno energii, która wytwarza się podczas koncertów plenerowych, jak i emocji, które są obecne podczas występów halowych. Niesamowicie ekspresyjne widowiska tworzy niezwykły mariaż syntezatorów analogowych, ogromnych ekranów projekcyjnych HD, ekscytującej scenografii laserów i świateł a wszystko przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii cyfrowej.

Otwarcie bram o godzinie 18.30.
Ceny biletów: 155 – 250 złotych (szczegóły wkrótce)

Sprzedaż od 17 sierpnia na stronach: Metalopolis.pl, Ticketpro.pl, ebilet.pl, Ticketonline.pl, Ticketportal.pl, Kupbilet.pl i Eventim.pl.