Jennifer Lopez będzie mamą

28 sierpnia 2006
ok. 1 minuta czytania

Były gwiazdor amerykańskiej wersji programu „Idol” brał udział w wywiadzie dla stacji radiowej z Atlanty, „Star 94”, gdzie zadano my pytanie o przyczyny wycofania się Lopez z pełnometrażowej wersji serialu „Dallas”. – Nie została zwolniona – wyjaśnił McCartney. – Jest w ciąży.

Szybko jednak młody gwiazdor zorientował się, że rozsiewa plotki i szukał pomocy u swojej asystentki. – Chyba nie powinienem był niczego mówić? – spytał McCartney.

Plotki o ciąży Lopez z Markiem Anthony pojawiały się już wcześniej, kiedy para w 2005 roku planowała zmienić wystrój domu na Long Island pod kątem potrzeb dzieci. W maju 2006 roku natomiast ciąża miała być powodem odwołania przez piosenkarkę trasy koncertowej. Pojawiały się także sugestie, że Lopez zamierza adoptować dziecko z Portoryko.

Piosenkarka wyznała jakiś czas temu, że bardzo pragnie zajść w ciążę i w tym celu przeszła na specjalną dietę szpinakową. Trzymając się wskazówek lekarza, 3 razy dziennie je szpinak, aby zwiększyć spożycie kwasu foliowego, a tym samym szanse na poczęcie potomka.

Artyści są małżeństwem od czerwca 2004 roku.