Jennifer Lopez i Shakira złożą hołd Kobe Bryantowi

30 stycznia 2020
ok. 1 minuta czytania

Jennifer Lopez i Shakira pojawiły się dziś na konferencji prasowej w Miami, by opowiedzieć o przygotowaniach do koncertu.

– Będziemy pamiętać o Kobe w niedzielę i celebrować różnorodność w tym kraju – powiedziała podczas konferencji Shakira. – Jestem pewna, że Kobe byłby dumny z przekazu, jaki będzie niósł nasz występ.

W roku 2020 Super Bowl zostanie rozegrany 2 lutego na Hard Rock Stadium w Miami Gardens na Florydzie. Do pojedynku staną drużyny San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje „If You Had My Love”, „I’m Real”, „On the Floor”, „Jenny from the Block”, „Play” czy „All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album „A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, „Por Primera Vez”. Ostatnio można ją było oglądać w serialu „Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls. Wkrótce w kinach pojawi się film „Ślicznotki” z J.Lo w roli głównej.

Shakira ostatni album „El Dorado” wydała w maju 2017 roku.

W ubiegłych latach na Super Bowl występowali Maroon 5, Justin Timberlake, Lady Gaga, Bruno Mars, Coldplay, Katy Perry, Beyoncé czy Madonna. Co roku transmisję show ogląda ponad 100 milionów widzów.