Jennifer Lopez już nie będzie policjantką

4 kwietnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Produkcja opowiada o losach Harley Santos (w tej roli Jennifer Lopez), samotnej matki, zmuszonej pracować jako tajny detektyw w operacjach FBI przeciwko skorumpowanym policjantom ze swojej jednostki. Ray Liotta gra przełożonego policjantki.

Cykl zakończy się po trzecim sezonie, którego premierę wyznaczono na 17 czerwca.

– Bardzo podobał mi się udział w serialu rozgrywającym się w tak wspaniale skomplikowanym świecie, w którym grałam tak silną, choć niepozbawioną wad kobietę, detektyw, a przede wszystkim matkę – komentuje Jennifer Lopez. – Granie Harlee umocniło mnie i pomogło mi stać się bardziej pewną siebie.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje „If You Had My Love”, „I’m Real”, „On the Floor”, „Jenny from the Block”, „Play” czy „All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album „A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Ostatnio można ją było oglądać w sitcomie „Will i Grace”. Gwiazda potwierdziła też udział w romantycznej komedii „Second Act”.