Jennifer Lopez odwołuje koncerty w Las Vegas

5 października 2017
ok. 1 minuta czytania

W obliczu niedawnej tragedii, artystka postanowiła odwołać koncerty, które miały odbyć się 4,5,6 i 7 października w AXIS at Planet Hollywood Resort & Casino. Występy miały być częścią show „Jennifer Lopez: All I Have”.

– Jennifer pękło serce na wieść o tej bezsensownej tragedii – powiedział rzecznik gwiazdy. – Jej myśli i modlitwy są z ofiarami i ich rodzinami.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, np. Instagramu, Lopez zachęcała mieszkańców Nevady do oddawania krwi.

Lopez pracuje obecnie nad nową, hiszpańską płytą. Poznaliśmy już numer „Ni Tu Ni Yo”, który wyprodukował były mąż wokalistki, Marc Anthony. Nagranie wraz z teledyskiem można sprawdzić tutaj.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje „If You Had My Love”, „I’m Real”, „On the Floor”, „Jenny from the Block”, „Play” czy „All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album „A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Ostatnio można ją było oglądać w serialu „Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls. Amerykanka potwierdziła też udział w romantycznej komedii „Second Act”.