Jennifer Lopez w romantycznej komedii

24 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

Bohaterką jest pracownica hipermarketu, która postanawia zmienić swe życie i udowodnić, że na Madison Avenue spryt jest równie ważny, co wykształcenie. Romantyczna komedia ma przypominać klimatem „Pracującą dziewczynę” czy „Pokojówkę na Manhattanie”.

– Ludzie próbują zmarginalizować kobiety w pewnym wieku – mówi artystka. – „Second Act” to historia, która zachęca kobiety, by robiły więcej. To opowieść, która ma zainspirować żeńską publiczność.

Za kamerą staje Peter Segal („50 pierwszych randek”). Scenariusz pisze Justin Zackham („Choć goni nas czas”) i Elaine Goldsmith-Thomas. Projekt realizuje STX.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje „If You Had My Love”, „I’m Real”, „On the Floor”, „Jenny from the Block”, „Play” czy „All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album „A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Ostatnio można ją było oglądać w serialu „Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls.