Jennifer Lopez z Drakiem

20 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka i aktorka przyznała, że nagrywała z Kanadyjczykiem. – Zrobiliśmy razem piosenkę – powiedziała gwiazda w rozmowie z „Entertainment Tonight”. – Zobaczymy, czy trafi na jego kolejny rekord. Poprosił, byśmy nagrali razem utwór i to właśnie zrobiliśmy.

Duet oficjalnie nie został jeszcze zaprezentowany.

W najbliższej przyszłości Jennifer Lopez będzie pracować jako producentka programu tanecznego – „World Of Dance”, a także potwierdziła udział w filmie o szefowej kartelu narkotykowego Griseldzie Blanco. Można ją oglądać w serialu „Shades Of Blue” u boku Raya Liotty. Ostatni album Amerykanki, „A.K.A.”, miał premierę w czerwcu 2014 roku.

Kanadyjski raper zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem „Thank Me Later”. Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, „Take Care”, stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. Dzieło zostało wyróżnione m.in. Grammy. Trzecia płyta, „Nothing Was The Same”, ukazała się w 2013 roku, a najnowsza „Views”, w kwietniu 2016 roku. Wszystkie albumy artysty pokryły się w Kanadzie przynajmniej platyną. Jeszcze lepiej jego krążki sprzedają się w Stanach Zjednoczonych. Drake nagrywał z Eminemem, Rihanną, Nicki Minaj, The Weekndem, Timbalandem, Justinem Bieberem czy Beyoncé.