Jessica Biel chce duetu z Justinem Timberlakiem

18 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

34-letnia aktorka, która poślubiła wokalistę w 2012 roku, oświadczyła, że nie miałaby nic przeciwko nagraniu wspólnej piosenki. Co więcej, hollywoodzka gwiazda chciałaby napisać tekst utworu.

Jessica Biel szkoliła się wokalnie i ma doświadczenie w teatrze muzycznym, więc jej marzenie o zaśpiewaniu z 35-letnim Timberlakiem nie wydaje się być specjalnie trudnym do spełnienia.

– Miło jest spędzić czas ze swoim partnerem w inny sposób, niż tylko siedzenie w domu. Wspólna praca jest inspirująca – przyznała Biel, dodając o mężu: „Moim zdaniem jest on jednym z najlepszych współczesnych kompozytorów piosenek. Nie byłoby zatem niczym zdrożnym gdyby napisał coś i dla mnie do zaśpiewania.”

Para ma niespełna dwuletniego syna, Silasa.

Jessica Biel na koncie ma filmy „Walentynki”, „Drużyna A”, „Sylwester w Nowym Jorku”, „Pamięć absolutna” czy „Trener bardzo osobisty”.

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem 'N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem „Justified”. W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek „FutureSex/LoveSounds” promowany singlami „SexyBack” czy „What Goes Around… Comes Around”. W 2014 roku Amerykanin wydał płyty „The 20/20 Experience” i „The 20/20 Experience – 2 of 2”. Każdy z solowych longplayów Timberlake’a pokrył się w USA przynajmniej platyną.

Amerykanin ostatnio równolegle prowadzi karierę aktorską. Wziął udział w animacji „Trolle”, a obecnie pracuje na planie nowego filmu Woody’ego Allena.