Jessica Biel konkuruje z Beyoncé Knowles

9 marca 2004
ok. 1 minuta czytania

Informacje o tym, że sławna wokalistka, a ostatnio także aktorka miałaby pojawić się w filmie w roli Lois Lane, czyli ukochanej głównego bohatera, pojawiły się już wcześniej. Teraz zostały potwierdzone, a przy okazji okazało się, iż Beyoncé nie jest jedyną kandydatką. Oprócz niej o rolę ubiega się bowiem także Jessica Biel. Obie panie mają niezbyt wielkie doświadczenia aktorskie. Jednak zdecydowanie lepiej w takiej konfrontacji wypada Biel.

Beyoncé Knowles zagrała jak do tej pory w obrazach „Fighting Temptations” oraz „Austin Powers i Złoty Członek”. Jessica Biel zaczęła karierę w wieku 14 lat, w serialu „7th Heaven”. Od tamtego momentu zdążyła już wystąpić w filmach „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, „Żyć szybko, umierać młodo” i „Letnia przygoda”. Niedawno skończyła zdjęcia do projektów „Blade: Trinity” i „Cellular”, a w tej chwili jest na planie obrazu „Stealth”.

Przypomnijmy, że do roli Supermana kandydowali dotąd m.in. Aston Kutcher, Brendan Fraser i Henry Cavill, a ostatnio również Tom Welling z serialu tajemnice „Smallville”. Scenariusz nowego „Supermana” przygotował Jeffrey Abrams. Produkuje Jon Peters. Za kamerą stanie prawdopodobnie McG. Premierę filmu przewidziano na lato 2005 roku.