Jessica Lange zaśpiewa Lanę Del Rey

2 października 2014
ok. 1 minuta czytania

Aktorka przygotuje cover na potrzeby serialu „American Horror Story: Freak Show”, którego jest gwiazdą.

Informację potwierdził twórca cyklu Ryan Murphy. Przekazując wiadomość na Twitterze, nie zdradził jednak, którą piosenkę Lange zinterpretuje.

Przypomnijmy, że „American Horror Story: Freak Show” rozpocznie się w cichej, sennej wiosce Jupiter w stanie Floryda. Jest rok 1952. Niemiecka emigrantka i była gwiazda kabaretu Elsa Mars (Jessica Lange) prowadzi jeden z ostatnich gabinetów osobliwości w kraju. W jej trupie są bliźniaczki syjamskie Bette oraz Dot (Sarah Paulson), chłopiec o dziwacznych dłoniach Jimmy (Evan Peters) oraz jego brodata matka Ethel (Kathy Bates). Kłopoty zwiastować będzie pojawienie się ojca Jimmy’ego – obdarzonego niezwykłą siłą Della Toledo (Michael Chiklis). Jedną z innych mrocznych postaci sezonu będzie klaun-morderca, w którego wciela się John Caroll Lynch.

Czwarty sezon „Amercan Horror Story” składa się z 13 godzinnych odcinków. Zobaczymy w nich także takich aktorów jak Frances Conroy, Denis O’Hare, Emma Roberts, Gabourey Sidibe i Patti LaBelle.

„American Horror Story: Freak Show” powróci na antenę amerykańskiego FX 8 października. W Polsce będzie można go oglądać dzień później na kanale Fox.