Jessica Simpson z Williem Nelsonem

15 lutego 2005
ok. 1 minuta czytania

Grająca kuzynkę Daisy piosenkarka i odtwarzający wujka Jessiego muzyk country nie są jeszcze pewni, jaki utwór wykonają. – Nie zdecydowaliśmy dotąd, co nagramy, ale mamy kilka propozycji – mówi Simpson. – Praca z Williem Nelsonem stanowi dla mnie wielki zaszczyt. To jeden z najwspanialszych ludzi, jakich dotąd spotkałam.

Obraz „The Dukes of Hazzard” oparty został na niezwykle popularnym serialu telewizyjnym, wyświetlanym przez CBS w latach 1979-1985. Jego głównymi bohaterami są dwaj kuzyni – Bo i Luke Duke, którzy razem z wujem Jesse P. Coltranem i kuzynką Daisy mieszkają na farmie Hazzard County na południu Stanów Zjednoczonych. Oprócz nich w komedii występują ponadto czarny charakter Jefferson Davis „Boss” Hogg oraz szeryf Coltrane. W fabule niebagatelną rolę pełni także Generał Lee, czyli… Dodge Charger, ulubiony pojazd kuzynostwa.

W głównych rolach w filmie zobaczymy Johnny’ego Knoxville’a i Seanna Williama Scotta. Skorumpowanego polityka Hogga zagrał Burt Reynolds. Scenariusz napisali Jonathan Davis i John O’Brien. W tej chwili reżyser obrazu Jay Chandrasekhar czuwa nad montażem.