Jessie J chce miłości

11 czerwca 2021
ok. 1 minuta czytania

\”I Want Love\” to pierwszy po dłuższej przerwie premierowy materiał od artystki, która w tym roku świętuje dziesięciolecie wydania debiutanckiego albumu \”Who You Are\”. Nad nowym singlem pracowała z trzykrotnym laureatem Grammy, Ryanem Tedderem, który nie tylko odnosi światowe sukcesy z zespołem OneRepublic, ale też od lat komponuje hity dla największych gwiazd muzyki – chociażby dla Beyonce czy Adele.

– Chciałam powrócić z utworem, który zabrzmi klasycznie i współcześnie zarazem – mówi Jessie J. – Epicki wokal i klimat, który z miejsca przenosi na parkiet. Nie mogę doczekać się, aż będziecie mogli tańczyć i śpiewać razem ze mną.

\”I Want Love\” to pierwsza zapowiedź piątego pełnowymiarowego albumu Jessie J, nad którym artystka również będzie pracować z Ryanem Tedderem – w roli kompozytora i producenta wykonawczego.

W 2011 Jessie J stała się jednym z najbardziej liczących się głosów we współczesnym popie. Na platynowym albumie \”Who You Are\” znalazły się wielkie hity \”Price Tag\” i \”Domino\”. Wydany w 2014 \”Sweet Talker\” trafił do Top 10 Billboard 200 i przyniósł wielki hit \”Bang Bang\” z Arianą Geande i Nicki Minaj. W 2018 ukazało się czteroczęściowe wydawnictwo \”R.O.S.E.\”, a w tym samym roku Jessie J triumfowała w chińskim programie telewizyjnym \”SINGER\”. Każdy odcinek zbierał 250-milionową widownię, a finał obejrzało ponad miliard widzów.