Jessie Ware jest nieco przesądna

4 maja 2021
ok. 2 minut czytania

2021 jest wspaniałym rokiem dla Jessie Ware. \”What’s Your Pleasure?\” wróciło do Top 10 w Wielkiej Brytanii po genialnym występie z \”Remember Where You Are\” w programie Grahama Nortona. Artystka otrzymała też dwie nominacje do nagrody BRIT: w kategoriach artystka solowa i album roku. W tym roku po raz pierwszy w tej drugiej kategorii o zwycięstwo walczą aż cztery kobiety.

28 kwietnia do serwisów cyfrowych trafiła piosenka \”Please\” – singiel promujący wersję deluxe albumu \”What’s Your Pleasure?\”, którego oficjalny tytuł brzmi \”What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition\”. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 11 czerwca. Na wersję deluxe trafi 6 premierowych utworów oraz dodatkowe niespodzianki.

\”Please\” to kontyunacja energii z \”What’s Your Pleasure?\” w formie ukłonu do muzyki dance z lat 70. oraz 80. Utwór idealnie pasuje do \”What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition\”. Reedycja, podobnie jak oryginalny album, zawiera spójne, zmysłowe, świetnie napisane i chwytliwe utwory, z bezbłędną produkcją. Premierowe utwory uzupełniono o \”0208\” ft. Kindness oraz \”Adore You (Endless Remix)\”.

– Reakcja na \”What’s Your Pleasure?\” była niesamowita, dlatego nie chciałam tak szybko kończyć tej imprezy – mówi Jessie o reedycji. – \”Please\” jest pełne optymizmu i gotowe do grania w miejscu, gdzie wszyscy możemy być razem, flirtować, tańczyć, dotykać się i całować. Wspaniała wymówka, by nie kończyć imprezy.

Za klip odpowiada paryski duet Carine Charaire i Olivier Casamayou, którzy nakręcili też dla Jessie Ware wideo do \”Spotlight\”.

Jessie Ware – \”What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition\” – lista utworów:
1. Spotlight
2. What’s Your Pleasure?
3. Ooh La La
4. Soul Control
5. Save A Kiss
6. Adore You
7. In Your Eyes
8. Step Into My Life
9. Read My Lips
10. Mirage (Don’t Stop)
11 .The Kill
12. Remember Where You Are
13. Please
14. Impossible
15. Eyes Closed
16. Overtime
17. Hot N Heavy
18. Pale Blue Light
19. 0208 (feat. Kindness)
20. Adore You (Endless Remix)