Jessie Ware w repertuarze Khalida

19 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Z repertuaru wokalisty R&B artystka wybrała numer „Young Dumb & Broke”. Jej wykonania kawałka w ramach sesji Live Lounge można posłuchać poniżej.

Ware na żywo zaprezentowała też singel „Alone” ze swojej nadchodzej płyty „Glasshouse”.

„Glasshouse” ukaże się 20 października. Materiał powstawał w Los Angeles wraz z wieloletnim współpracownikiem Jessie Ware, Bennym Blanco. Album oscyluje mocno wokół tematu związków, ale też wątku rodziny, związanym z tym, że artystka została niedawno matką.

– Kiedy maleństwo skończyło 2,5 miesiąca pojechałam do LA komponować. Zagrałam Benny’emu co napisałam, a on spytał – dlaczego nie robisz tego co na „Devotion”? Wróć do tego oldschoolowego brzmienia, które było dla Ciebie świetne – wspomina prace nad płytą Jessie Ware.

W ramach promocji dzieła Jessie Ware 4 marca wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie Kraków i 6 marca na warszawskim Torwarze.

Oto tracklista „Glasshouse”:
1. Midnight
2. Thinking About You
3. Stay Awake, Wait For Me
4. Your Domino
5. Alone
6. Selfish Love
7. First Time
8. Hearts
9. Slow Me Down
10. Finish What We Started
11. Last Of The True Believers
12. Sam

Jessie Ware to obecnie jedna z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek w Polsce. Po dwóch latach od premiery doskonale przyjętego debiutu „Devotion” (platyna w Polsce), w październiku 2014 roku artystka wydała drugi album, „Tough Love” (złoto w Polsce).