Jeszcze jeden koncert Ariany Grande w Polsce

3 listopada 2016
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka już wcześniej zapowiedziała, że 1 czerwca zaśpiewa w Atlas Arenie. Kolejny polski koncert odbędzie się dzień wcześniej, 31 maja w Atlas Arenie w Łodzi.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya dla młodzieży. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem „Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem „Problem” z udziałem Iggy Azalei zestaw „My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży a w USA pokrył się dwukrotną platyną. Po wydaniu singla „Problem”, Ariana stała się najmłodszą kobietą, której utwór sprzedał się w liczbie 400 tysięcy egzemplarzy w pierwszym tygodniu. Singel okazał się również 5. najlepiej sprzedającym się kobiecym singlem digitalowym oraz 9. najlepiej sprzedającym się w historii.

Ostatni longplay gwiazdy, „Dangerous Woman”, miał premierę 20 maja 2016 roku.

23-latka ma na koncie współpracę z The Weekndem („Love Me Harder”), Jessie J i Nicki Minaj („Bang Bang”), Andreą Bocellim („E Più Ti Penso”) czy Makiem Millerem („The Way”, „My Favorite Part”).

Amerykanka jest jedną z najchętniej słuchanych artystek na Spotify’s Top 10 z ponad 28 milionami odtwarzanych piosenek w miesiącu.

Artystkę można podziwiać także na ekranie. Ostatnio wystąpiła w serialu „Scream Queens” oraz w niewielkiej roli w komedii „Zoolander 2”.

Bilety w cenie od 199 zł wejdą do sprzedaży 4 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl.