Jhené Aiko śpiewa dla ostatniego smoka

1 marca 2021
ok. 1 minuta czytania

Muzykę do filmu skomponował James Newton-Howard. \”Lead the Way\” można usłyszeć w napisach końcowych. W marcu odbędzie się premiera teledysku do utworu, za reżyserię którego odpowiada jeden z reżyserów animacji \”Raya i ostatni smok”, Carlos López Estrada.

Sześciokrotnie nominowana do Grammy Jhené Aiko (w tym trzy nominacje za świetnie przyjęty album \”Chilombo\”, między innymi w prestiżowej kategorii Album roku) może cieszyć się ponad 2 miliardami streamów swojego najnowszego krążka, odznaczeniem platynowym w Stanach oraz siedmioma złotymi i platynowymi singlami. Jhené Aiko znalazła się dwukrotnie na szczycie Billboard R&B Chart i zanotowała najlepszy debiut na zestawieniach Billboard R&B od czasu \”Lemonade\” Beyonce. Obecnie artystka promuje singiel \”B.S\” ft. H.E.R. Pojawiła się także gościnnie w singla Big Seana, Ty Dolla $ign i Saweetie.

\”Raya i ostatni smok\” opowiada o przygodach samotnej wojowniczki z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie.