JMSN wydaje „Whatever Makes U Happy”

3 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

JMSN to – jak przekonuje wydawca – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość muzyki soul i R&B. Nadchodzący album artysty z Detroit, wydany przez White Room Records, to uczta dla głodnych muzycznych emocji, a jednocześnie kolejne niepowtarzalne wcielenie amerykańskiej gwiazdy. Dla zaostrzenia apetytu JMSN podzielił się z dwoma singlami: dostępnym od 1 marca „Drinkin” (do sprawdzenia tutaj) oraz „Where Do U Go”, który właśnie miał premierę i znajduje się pod tym adresem.

– Piosenka opowiada o niepewnościach, które napędzają paranoję i zazdrość. O tym, że scenariusze kreowane przez nasze umysły rodzą panikę i wzbudzają strach – mówi o „Where Do U Go”. – Wierzę, że w większości przypadków, będąc w związku, jesteśmy swoimi najgorszymi wrogami.

Muzyk sam napisał, skomponował, nagrał instrumenty i wyprodukował cały materiał na płycie. Projekt obejmuje szeroki wachlarz gatunków i dźwięków, pokazując, że znajomość i wiedza artysty nie jest ograniczona do jednej niszy. Longplay trafi do sprzedaży 28 kwietnia.

Oto tracklista „Whatever Makes U Happy”:
1. Drinkin'
2. Always Somethin'
3. Love Ain’t Enough
4. Slide
5. Where Do U Go
6. Slowly
7. Angel
8. Patiently

Poprzedni longplay wokalisty to „It Is” z maja 2016 roku.