Joe Jonas nie powiedział rodzicom o ślubie

9 czerwca 2019
ok. 1 minuta czytania

Joe Jonas pojawił się w Las Vegas z powodu występu z Jonas Brothers na gali 2019 Billboard Music Awards. Muzyk czas spędzony w stolicy hazardu wykorzystał jednak do maksimum biorąc ślub ze znaną z \”Gry o tron\” aktorką Sophie Turner. Okazuje się, że o wydarzeniu nie poinformował rodziców.

– Dowiedzieli się z internetu – przyznał Jonas. – Ale w moim odczuciu to był tylko akt prawny, nie jakaś wyjątkowa okazja. To jeszcze przed nami. To była impreza dla tych, co akurat byli w mieście.

Nowożeńcy planują oficjalne wesele jeszcze tego lata, najprawdopodobniej w Europie. Ślub pary oznacza, że w tej chwili wszyscy trzej bracia Jonasowie zostali małżonkami. Danielle Deleasa wyszła za Kevina Jonasa w 2009, a Priyanka Chopra wzięła ślub z Nickiem Jonas w 2018 roku.

7 czerwca ukazał się nowy album Jonas Brothers, \”Happiness Begins\”. Krążek zwiastowały single \”Sucker\” oraz \”Cool\”.

Poprzednia piosenka Jonas Brothers, \”First Time\”, to singel pochodzący z albumu \”Live\” z 2013 roku. Wkrótce potem bracia jednogłośnie postanowili zająć się swoimi projektami. Nick Jonas grał sporo w filmach. W tym roku zaangażowany jest w trzy projekty: \”Paskudy. UglyDolls\”, \”Midway\” oraz nowe \”Jumanji\”. Joe Jonas zagrał ostatnio w \”Hotelu Transylwania 3\”. Jest też zaangażowany w program \”The Voice\”. Kevin Jonas występował w reality show \”Married to Jonas\”.