John Legend w serialu „Tacy jesteśmy”

10 stycznia 2020
ok. 1 minuta czytania

Zdobywca nagrody Emmy, Grammy, Oscara i Tony – John Legend rozpoczął rok 2020 z przytupem. Wypuścił nowy utwór o nazwie „Conversations in the Dark”. Premiera kawałka poprzedza gościnny występ artysty w serialu „Tacy jesteśmy”, w którym na pewno usłyszymy także nową piosenkę. Odcinek, w którym wystąpi gościnnie John Legend pojawi się już 15 stycznia.

Komediodramat „Tacy jesteśmy” ukazuje losy członków rodziny Pearsonów i ich przyjaciół. Bohaterowie zmagają się z różnymi problemami m.in. wypaleniem zawodowym, otyłością, miłością. W rolach głównych występują Mandy Moore, Milo Ventimiglia, Sterling K. Brown, Justin Hartley, Chrissy Metz, Susan Kelechi Watson, Chris Sullivan i Ron Cephas Jones.

„Conversations in the Dark” zostało napisany przez Johna Legenda i Gregga Wattenberga, który zajął się również produkcją singla. John Legend to zdobywca wielu platynowych płyt oraz nagród Grammy i Złotych Globów. Podczas swojej kariery artysta wypuścił sześć studyjnych albumów w tym „Get Lifted” (2004) i „Love in the Future” (2013). Jako społeczny aktywista John Legend stworzył ruch #FREEAMERICA, który ma za zadanie rozpoczęcie debaty na temat systemu więziennictwa w Stanach Zjednoczonych i pomocy niesłusznie oskarżonym.