Johnny Depp z Alice Cooperem i Joe Perrym na koncercie w Polsce

31 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Historia zespołu sięga lat 70., gdy grupa prawdziwych rockandrollowców przemierzających nocami bary Los Angeles nazwała się The Hollywood Vampires. Frontmanem został Alice Cooper, do którego dołączyli: Harry Nilsson, John Lennon, Ringo Starr, Keith Moon i Micky Dolenz. Nic dziwnego, że tak utalentowana grupa szybko obrosła legendą. Czterdzieści lat później Alice Cooper wskrzesił The Hollywood Vampires w towarzystwie Joe Perry’ego z Aerosmith i popularnego aktora, zapalonego muzyka, Johnny’ego Deppa, nawiązując do dokonań poprzedniego składu i zapraszając wiele innych znanych nazwisk do współpracy nad wydanym w 2015 roku albumem. Lista ta jest imponująca: Paul McCartney, Dave Grohl, Slash, Joe Walsh, Perry Farrell, Brian Johnson z AC/DC, Robby Krieger z The Doors czy Kip Winger z Winger. Podczas występów na żywo do Coopera, Perry’ego i Deppa często dołącza Duff McKagan z Guns N’Roses (bas), Matt Sorum (perkusja) i Tommy Hendriksen (trzecia gitara).

Podczas koncertu w Warszawie fani będą mieli okazję wysłuchać największych rockandrollowych hitów w wykonaniu Alice Coopera, Joe Perry’ego i Johnny’ego Deppa.

Bilety w cenie od 179 zł już w sprzedaży na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. W sprzedaży dostępne są również pakiety hospitality.