Johnny Jewel z Chromatics dla Ryana Goslinga

19 lutego 2015
ok. 1 minuta czytania

Soundtrack ukaże się 30 marca nakładem należącej do Jewela firmy Italians Do It Better. Muzyk zaprezentował już dwa utwory, a teraz kolejny – „Bullytown”, który można znaleźć na SoundCloud.

Pełna lista kompozycji na razie nie jest znana. Wiadomo jednak, że w zestawie znajdą się piosenki Chromatics, Glass Candy, Desire czy Symmetry, jak również nagrania z udziałem aktorów Bena Mendelsohna i Saoirse Ronan.

Tytuł obrazu odnosi się do miejsca, w którym rozgrywa się akcja. Lost River to niegdyś idylliczne miasteczko, które teraz popada w ruinę i zaczyna pociągać za sobą swoich mieszkańców. Opowieść dotyczy samotnej matki, która opiekuje się dwoma synami. Jeden z nich odnajduje tajemną drogę do podwodnego miasta.

Film po pokazach w Cannes opisywano jako „dziwny” lub „dla koneserów”. – Gdyby w jakiś sposób Terrence Malick i David Lynch poczęli artystyczne dziecko miłości i zostałoby one porwane, duszone i wielokrotnie kopane w twarz przez Nicolasa Windinga Refna, efekt musiałby przypominać „Lost River” – pisał o debiucie Goslinga dziennikarz „Variety” Justin Chang i była to jedna z łagodniejszych ocen dzieła.

Premiera odbędzie się 10 kwietnia. „Lost River” od razu trafi na nośniki domowe.