JoJo śpiewa o szalonej miłości

17 września 2016
ok. 1 minuta czytania

Artystka zaprezentowała tytułową piosenkę z nadchodzącej płyty. Longplay nosi tytuł „Mad Love”, a jego premiera wyznaczona została na 14 października.

– Pracowałam nad tym utworem pod koniec pewnego związku, od którego nie mogłam się uwolnić – wspomina wokalistka. – „Mad Love” to owoc myślenia o tej sytuacji. Czasem emocje są tak silne, że zostajesz, bo jest to dla Ciebie tak ożywcze. Chodzi o pasję, szaleństwo, intensywność doznań. Nawet jeśli wiesz, że nie jest to dobre dla ciebie. To zbyt silne, zbyt bogate. Jesteś do tego przyzwyczajona i pragniesz tego.

Z numerem można zapoznać się pod tym adresem.

Na longplayu znaleźć mają się również kawałki „Rise Up”, „Good Thing”, „Reckless”, „Clovers”, „I Am”, „High Heels”, „Edibles”, „Like This”, „Honest”, „Vibe” i „FAB”. Mikrozapowiedzi piosenek można znaleźć na Instagramie gwiazdy. https://www.instagram.com/iamjojo/

JoJo jest najmłodszą artystką z piosenką numer 1 w USA – w wieku 13 lat wylansowała hit „Leave (Get Out)”. 25-letnia dziś wokalistka ma na koncie dwa długogrające krążki „JoJo” (2004) i „The High Road” (2006).