Jon Batiste łączy soul, pop i blues w radosnym nowym singlu

25 stycznia 2021
ok. 1 minuta czytania

Wielokrotnie nominowany do nagród Grammy i Emmy Artysta, gwiazda telewizyjna i aktywista Jon Batiste przedstawia swój nowy singiel \”I Need You\” z nadchodzącego albumu \”We Are\”. Album ukaże się na całym świecie 19 marca (nakładem Verve Records). Nowy singiel, wraz z nowym teledyskiem w reżyserii Alana Fergusona (Camilla Cabello, Jay-Z i choreografią nominowanego do Nagrody Emmy Jemela McWillamsa (John Legend, Janelle Monáe) jest już dostępny. Klip to hołd dla ery swingu rodem z Harlemu lat 20., 30 i 40.

– Ta piosenka jest jak oczyszczenie. Jak ciepły uścisk po całym 2020 roku. Let\’s bring the vibes back – zachęca artysta.

Na \”I Need You\” Batiste prezentuje swoje niesamowite możliwości wokalne. Utwór powstał we współpracy z autorką tekstów Autumn Rowe i producentem Kizzo. Jest to hołd dla jego południowych korzeni i dziedzictwa muzyki afroamerykańskiej, z nowoczesną produkcją popową i nutką hip-hopu.

\”I Need You\” to drugi singel z długo oczekiwanego albumu Jona \”We Are\”. Pierwszym z nich był utwór tytułowy wydany jako hymn i towarzyszący protestom w Nowym Jorku latem 2020 roku. Longplay ukaże się 19 marca.