Jónsi już w Krakowie

15 września 2010
ok. 1 minuta czytania

Artysta da dwa koncerty – 17 i 18 września w hali ocynowni chemicznej Arcelor Mittal w Nowej Hucie. Występy odbędą się w ramach „Go Tour 2010”. Muzyk promować będzie solowe dzieło „Go”, które miało premierę 5 kwietnia. Islandczyk dziś wylądował na lotnisku w Balicach.

– Solowy album Jónsiego i towarzysząca mu światowa trasa to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku – zapewnia Filip Berkowicz, dyrektor artystyczny festiwalu. – Niezwykłe połączenie świata muzyki, teatru i multimediów sprawia, że Jónsi pisze nowy rozdział w historii najbardziej spektakularnych współczesnych widowisk koncertowych. Po występach na najważniejszych letnich festiwalach w całej Europie we wrześniu pojawi się w Krakowie. Na Sacrum Profanum.

Początek koncertów o godz. 20.00.

Bilety na występ Jónsiego można kupić za pośrednictwem strony Ticketonline.pl, a także w dwóch punktach sieci informacji miejskiej InfoKraków: przy ul. św. Jana 2 i w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2). Fani, którzy przyjadą do Krakowa tuż przed koncertem, będą mogli kupić bilet w specjalnie uruchomionym punkcie sprzedaży przed wejściem na teren kombinatu.