Jordan Suaste nagrał utwór do kultowej serii Netflixa

10 lutego 2021
ok. 2 minut czytania

\”If The World Ended Tonight\” to pierwszy premierowy materiał Jordana Suaste od czasu wydania w 2020 singli \”Hookup Culture\”, \”Patience\” oraz przełomowego \”Body\”, które zgromadziło ponad 65 milionów streamów na całym świecie i trafiło na listy Spotify Viral Charts w 22 krajach.

– \”If The World Ended Tonight\” zrodziło się z bardzo emocjonalnego miejsca. Pozwoliło mi wyzwolić mnóstwo stłumionych uczuć, jak również uzmysłowić sobie, że remedium na trudne czasy to miłość: między partnerami, rodzicem i dzieckiem czy nawet miłość do zwierzaka domowego – mówi Jordan Suaste. – Miłość w każdej formie liczy się najbardziej na koniec dnia. Łatwo jest zaplątać się w mediach społecznościowych i przejmować się tym, co powiedzą inni ludzie, ale trzeba pamiętać, że jesteś sam ze sobą przez 24 godziny na dobę do samego końca. Dlatego przede wszystkim kochaj siebie i spędzaj czas z ludźmi, którzy kochają cię bez względu na to, kim jesteś. Jestem podekscytowany, że piosenka w końcu mogła ujrzeć światło dzienne. Mam nadzieję, że będziecie mogli jej posłuchać z kimś, kogo kochacie.

Na ścieżce dźwiękowej do filmu \”Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze\” znajdą się premierowe utwory takich artystów jak Leah Nobel, FLETCHER czy Ashe.

\”Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze\” to jedna z najbardziej wyczekiwanych komedii romantycznych 2021 roku, a zarazem trzecia i ostatnia część kultowej serii opartej na powieściach Jenny Han.
Zbliża się koniec szkoły. Lara Jean wraca z rodziną z Korei i zastanawia się nad wyjazdem na studia — z Peterem lub bez niego. W rolach głównych: Lana Condor, Noah Centineo, Janel Parrish, Anna Cathcart, Ross Butler, Madeleine Arthur, Sarayu Blue, John Corbett