Jordin Sparks śpiewa dla Nicolasa Cage’a

2 października 2014
ok. 1 minuta czytania

Akcja obrazu rozgrywa się w dniu, gdy niespodziewanie znikają miliony ludzi. Rayford Steele (Nicolas Cage) pilotuje samolot, kiedy dochodzi do tragedii. Na ziemi, jego córka Chloe (Cassi Thomson) szuka brata i matki.

Jordin Sparks, która także występuje w filmie, zaśpiewała własną wersję chrześcijańskiego utworu „I Wish We’d All Been Ready”. Jest to przewodnia piosenka dzieła i można jej posłuchać pod tym adresem.

W filmie występują także Chad Michael Murray, Lea Thompson i Martin Klebba. Obraz powstał na podstawie tak samo zatytułowanej książki, którą napisali Jerry B. Jenkins i Tim LaHaye. Za kamerą stanął Vic Armstrong, który nakręcił „Left Behind” na podstawie scenariusza Paula LaLonde i Johna Patusa. Premiera w USA odbędzie się jutro, 3 października.

Jordin Sparks jest laureatką szóstej edycji „American Idol”. Od tego czasu wydała dwie płyty „Jordin Sparks” (2007) i „Battlefield” (2009). Ma też na koncie aktorskie doświadczenie – wystąpiła m.in. w ostatnim filmie z Whitney Houston „Sparkle”.