José González i Julio Bashmore na warszawskim Electronic Beats

20 lutego 2014
ok. 2 minut czytania

W nowej odsłonie, jednej nocy sześciu wykonawców wystąpi w dwóch stołecznych lokalach – festiwal podzielony został na Teatr i Klub.

Electronic Beats Festival 2014 rozpocznie się w Palladium, gdzie wystąpią José González, Olafur Arnalds oraz Król. I to będzie właśnie ten bardzo spokojny początek gorącej kwietniowej nocy. Goście z zagranicy potrafią przy użyciu minimalnych środków maksymalnie oczarować publiczność. I nie ma znaczenia, czy José przywiezie do Warszawy swój największy przebój, czyli cover „Heartbeats” grupy The Knife, i jakie wizualizacje tym razem pokaże za swoimi plecami Ólafur – my już wiemy, że to będzie niezapomniany wieczór. Tym bardziej, że Błażej Król, który do niedawna współtworzył wysoko oceniany zespół UL/KR, właśnie podczas Electronic Beats Festival w Warszawie wykona na żywo materiał z niecierpliwie wyczekiwanego debiutu „Nielot”.

Z Palladium impreza przeniesie się do Klubu Basen, gdzie na uczestników czekać będą didżeje. Chętni zostaną przewiezieni specjalnie podstawionymi busami. Pierwszym wykonawcą, który zapowiedział swój set jest Julio Bashmore – jeden z najbardziej elektryzujących, młodych bohaterów klubowej sceny. Rozchwytywany didżej, chwalony nie tylko przez fanów house’u i UK garage producent, szybko zjednuje sobie sympatię miłośników dobrej, tanecznej zabawy. Na jego talencie poznała się też Jessie Ware, z radością nagrywająca wokale do klubowej petardy Bashmore’a „Peppermint”. Wierzymy, że nie zabraknie jej na Electronic Beats w Warszawie.

Bilety:

Teatr (Palladiu):
Przedsprzedaż 50 zł
W dniu koncertu 65 zł

Cena biletu obejmuje miejsce stojące, ale organizator udostępni również ograniczoną, nie podlegającą rezerwacji ilość miejsc siedzących, dostępnych dla publiczności aż do ich wyczerpania.

Klub Basen:
Przedsprzedaż 30 zł
W dniu koncertu 40 zł

Teatr i klub – karnety uprawniające do wstępu na obie części imprezy (limit 100 sztuk): 70 zł