Judd Apatow opowie o The Lonely Island

8 sierpnia 2014
ok. 1 minuta czytania

Projekt powstanie dla studia Universal. W obrazie wystąpią członkowie formacji, czyli Andy Samberg, Akiva Schaffer oraz Jorma Taccone. Schaffer i Taccone mają stanąć także za kamerą dzieła. Za produkcję odpowiada Judd Apatow.

The Lonely Island to grupa amerykańskich komików, która zyskała ogromną popularność dzięki parodiom muzycznym. Do ich najbardziej znanych wideoklipów należą m.in.: „Dick In A Box” i „Mother Lover” – z udziałem Justina Timberlake’a, „I Just Had Sex” – z udziałem Akona oraz „Shy Ronnie”, w którym pojawia się Rihanna. Ostatni z nich można sprawdzić pod tym adresem. The Lonely Island znani są również z satyrycznego programu „Saturday Night Live”. Dyskografię amerykańskiej ekipy zamyka „The Wack Album” z czerwca 2013 roku.

Judd Apatow jest reżyserem, scenarzystą i producentem. Ma na koncie komedie „40-letni prawiczek”, „Wpadka”, „Funny People” oraz „40 lat minęło”. W lipcu 2015 roku do kin trafi najnowsze dzieło filmowca, „Trainwreck”. Apatow odpowiada też za produkcję i jest współscenarzystą serialu „Dziewczyny”.