Julia Marcell na Open\’erze

20 lutego 2015
ok. 1 minuta czytania

Na żywo artystka promować będzie album \”Sentiments\”, który miał premierę w październiku 2014 roku. – Jest to płyta o dużej rozpiętości emocjonalnej, na której to, co bardzo osobiste miesza się z tym wykreowanym, wymyślonym, a jedno pracuje na drugie – opowiadała przed wydaniem krążka wokalistka. – Jak we wspomnieniach, w których wypełnia się własną wyobraźnią, to, co się zapomniało, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Julia Marcell to laureatka Paszportu Polityki w kategorii Muzyka Popularna oraz Fryderyka w kategorii muzyka alternatywna. Oba wyróżnienia otrzymała za album \”June\” z października 2011 roku. Na koncie ma też EP-kę \”Storm\” (2007) oraz płytę \”It Might Like You\” (2009).

Udział w festiwalu Open\’er potwierdzili już: Faithless, Major Lazer, Alt-J, Chet Faker, Django Django, Eagles Of Death Metal, Flume, Hozier, Jonny Greenwood, José González, Kasabian, Kendrick Lamar, Modest Mouse, Of Monsters And Men, Refused, St. Vincent, Swans, The Dumplings, Thurston Moore, Tom Odell, Fisz i Emade, Curly Heads, Domowe Melodie i Natalia Przybysz oraz Years & Years. Impreza odbędzie się w Gdyni, w dniach 1-4 lipca.

Karnety i bilety:

Karnet 4-dniowy – 550 zł
Karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 630 zł
Karnet weekendowy – 350 zł
Bilety jednodniowe – 207 zł

Bilety dla dzieci:
Od 3 do 12 roku życia – 50 procent ceny: karnet 4-dniowy – 275 zł, karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 315 zł, karnet weekendowy – 175 zł, bilety jednodniowe – 103 zł. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.