Junkie XL komponuje dla Godzilli i Konga

12 czerwca 2020
ok. 1 minuta czytania

Artysta już pracuje nad kompozycjami, co ma sens, zważywszy, że oryginalnie obraz miał trafić do kin wiosną 2020 roku. Obecnie premiera filmu zapowiadana jest na 20 listopada 2020 roku. Tom Holkenborg ma już spore doświadczenie w tworzeniu muzyki filmowej. Pracował przy takich dziełach jak \”Mad Max: Na drodze gniewu\”, \”Batman v Superman: Świt sprawiedliwości\”, \”Deadpool\” czy \”Alita: Battle Angel\”.

\”Godzilla vs. Kong\” ma być sequelem filmów \”Kong: Wyspa Czaszki\” oraz produkcji \”Godzilla: King of the Monsters\”. Za reżyserię odpowiada Adam Wingard. Będzie to dopiero drugie ekranowe spotkanie Godzilli i King Konga.

W filmie zagrają Kyle Chandler jako Mark Russell, Ziyi Zhang jako Dr. Chen i Millie Bobby Brown jako Madison Russell. Poza tym w produkcji pojawią się Demián Bichir, Brian Tyree Henry, Danai Gurira, Alexander Skarsgård, Eiza Gonzalez, Julian Dennison i Rebecca Hall.

Tom Holkenborg to holenderski kompozytor i producent. Jako Junkie XL wydał sześć płyt, z których ostatnia to \”Synthesized\” z listopada 2012 roku. Znany jest głównie z remiksu \”A Little Less Conversation\” Elvisa Presleya.