Jurnee Smolett-Bell śpiewa \”It\’s a Man\’s Man\’s Man\’s World\”

4 lutego 2020
ok. 1 minuta czytania

W jednym z klipów główną bohaterką jest Mary Elizabeth Winstead jako Łowczyni, a w drugim Jurnee Smolett-Bell jako bardzo muzykalny Czarny Kanarek.

Margot Robbie gra w filmie Harley Quinn, czyli bohaterkę którą poznaliśmy w \”Legionie samobójców\”. Produkcja jest poświęcona kobiecym bohaterkom pojawiającym się na kartach zeszytów DC Comics. Jurnee Smolett-Bell portretuje Black Canary (Czarnego Kanarka). Mary Elizabeth Winstead wciela się w Huntress (Łowczyni). Rosie Perez gra Renee Montoyę, a Ella Jay Basco gra Cassandrę Cain doskonałą zabójczynię, która pomaga Batmanowi. Ewan McGregor gra Czarną Maskę, gangstera z Gotham, który szefuje organizacji False Face Society. Czarna Maska ma m.in na koncie zamordowanie rodziców, których firmę chciał przejąć. Przejęcie o tyle nie miało sensu, że złoczyńca szybko doprowadził kompanię kosmetyczną do upadku. Chris Messina wcieli się w Victora Zsasza, seryjnego mordercę, który każdą ofiarę odnotowuje znakiem na swoim ciele. Ali Wong pojawi się jako pomocnica Renee Montoi. Za reżyserię odpowiada Cathy Yan.

Premiera została zapowiedziana na 7 lutego 2020 roku.

New sneak peek from #BirdsofPreyJurnee's voice is so beautiful #BlackCanary #HarleyQuinn pic.twitter.com/5BSgJWKGwR— Birds of Prey (@preyofbirdsdc) February 4, 2020