Justin Bieber coś kombinuje z Kanye Westem

1 sierpnia 2019
ok. 2 minut czytania

Justin Bieber wrzucił na konto na Instagramie fotografie z Kanye Westem oraz producentem Rayem Romulusem z kolektywu The Stereotypes. Fani wokalisty nie mają wątpliwości, że wkrótce doczekamy się wspólnego teledysku artystów.

Justin Bieber nagrał ostatnio piosenki z Billie Eilish i Edem Sheeranem.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku „Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album „Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku. Justin Bieber ma na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii „Killing Hasselhoff”.

Kanye West niedawno zajął się wizjonerską architekturą.

Kanye West to jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy. Zdobył ponad 20 statuetek Grammy. Magazyn „Time” dwukrotnie zamieścił go na liście „100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego ósmy krążek to „ye” z czerwca 2018 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

It’s lit

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)