Justin Bieber i The Weeknd tematem piosenki Seleny Gomez

6 kwietnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Po sukcesie piosenki „Call Out My Name” The Weeknda w której wokalista śpiewa o Selenie Gomez wokalistka postanowiła zabrać się do pracy. W tej chwili artystka komponuje z kilkoma producentami. Selena Gomez spodziewa się, że opowieść o jej miłosnych perypetiach okaże się wielkim sukcesem.

Selena Gomez rzuciła The Weeknda jesienią by wrócić do Justina Biebera, z którym spotykała się w latach 2010-2104. Na początku marca para znów się rozstała, aczkolwiek nikt oficjalnie tego nie potwierdził.

Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, „Revival”, miał premierę w 2015 roku. Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii „Sąsiedzi 2” oraz obrazie „The Fundamentals of Caring”. Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka „W niepewnym boju” („In Dubious Battle”). Ostatnio zaangażowana była (jako producentka) w serial „Trzynaście powodów”, do którego nagrała też piosenki, w tym cover Yazoo.