Justin Bieber modli się za Demi Lovato

26 lipca 2018
ok. 2 minut czytania

Justin Bieber przyznał, że informacja o przedawkowaniu Demi Lovato zszokowała go. – Bardzo mnie ta informacja zasmuciła – mówi Justin Bieber. – Wszyscy myśleliśmy, że Demi problemy z uzależnieniem ma już za sobą. Modle się za nią i wspieram duchowo jej rodzinę.

Demi Lovato trafiła do szpitala z podejrzeniem przedawkowania heroiny. Jak donosi policja z Los Angeles karetka została wezwana na Laurel View Drive w Hollywood Hills, gdzie mieszka Demi Lovato. Artystka otrzymała od razu narcan, czyli lek znoszący działanie opioidów.

Rzecznik artystki zapewnił, że wokalistka jest pod opieką rodziny i podziękował za wyrazy współczucia i miłości. Stwierdził jednocześnie, że niektóre informacje podawane przez prasę nie były prawdziwe. Nie sprecyzował jednak czy chodzi o informacje dotyczące heroiny.

Wyrazy miłości przesłali wokalistce nie tylko fani, ale też gwiazdy. Poniżej można zobaczyć tweety Ariany Grande, Ellen DeGeneres oraz Lily Allen.

Demi Lovato w tym roku opublikowała piosenkę „Sober” („Trzeźwa”). Gwiazda opowiadała w utworze o swej walce z nałogiem. W piosence wokalistka przeprasza swych bliskich za picie alkoholu.

Demi Lovato w marcu tego roku świętowała 6 lat trzeźwości.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej płyta, „Confident” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to „Tell Me You Love Me ” z 2017 roku. Amerykana pojawiła się gościnnie na najnowszej płycie Christiny Aguilery, „Liberation”.

Na ekranie Lovato można było oglądać w produkcjach „Glee”, „Od zmierzchu do świtu” i „Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”.

Demi Lovato można też usłyszeć w oryginalnej obrazie animacji „Książę Czaruś” („Charming”) opowiadającej nieco inną wersję klasycznej bajki. Oto okazuje się, że aż trzy księżniczki są narzeczonymi Księcia Z Bajki.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku „Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album „Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku.

Justin Bieber na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii „Killing Hasselhoff”.