Justin Bieber na imprezie u DJ-a Khaleda

1 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Piosenka nosi tytuł „I’m the One”. Oprócz Justina w numerze pojawiają się także Chance The Rapper, Lil Wayne i Quavo. Teledysk do kawałka nakręcono w wypasionej, kalifornijskiej posiadłości. W wideo widzimy muzyków imprezujących nad basenem a także ubraną w bikini kobietę o pełnych kształtach, jadącą na białym koniu. Z efektem można zapoznać się tutaj.

Utwór pochodzi z najnowszego albumu DJ-a Khaleda „Grateful”. Okładka singla, którą można zobaczyć tutaj, przedstawia syna rapera z Luizjany, Asahda. Wśród gości mają się znaleźć także Rihanna, Travis Scott, Mariah Carey, Future oraz Nicki Minaj.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku „Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album „Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku.

Poprzedni longplay rezydującego w Miami DJ-a, rapera i producenta to wspomniane „Major Key” z lipca 2016 roku. Wśród gości na płycie znaleźli się J. Cole, Nicki Minaj, Chris Brown, Rick Ross, 2 Chainz, Busta Rhymes, Travis Scott, Lil Wayne, Wiz Khalifa, Wale, Kendrick Lamar, Big Sean, Nas i Meghan Trainor. Data premiery nie jest jeszcze znana.