Justin Bieber na singlu DJ-a Khaleda

26 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Nie tak dawno pojawiły się informacje o kolaboracjach Kanadyjczyka z Luisem Fonsim i Daddy Yankee’em. Sam zainteresowany ujawnił właśnie, że jego głos będzie słychać w najnowszej piosence DJ-a Khaleda, zatytułowanej „I’m The One”. Ujawnił też na swoim Instagramie okładkę do singla, którą można zobaczyć tutaj.

Oprócz Justina w piosence pojawiają się także Chance The Rapper, Lil Wayne i Quavo.

Utwór pochodzi z najnowszego albumu DJ-a Khaleda „Grateful”. Okładka przedstawia syna rapera z Luizjany, Asahda. Wśród gości mają się znaleźć także Rihanna, Travis Scott (II), Mariah Carey, Future oraz Nicki Minaj.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku „Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Justin Bieber gościł w Krakowie. Jego ostatni album „Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku.

Poprzedni longplay rezydującego w Miami DJ-a, rapera i producenta to wspomniane „Major Key” z lipca 2016 roku. Wśród gości na płycie znaleźli się J. Cole, Nicki Minaj, Chris Brown, Rick Ross, 2 Chainz, Busta Rhymes, Travis Scott, Lil Wayne, Wiz Khalifa, Wale, Kendrick Lamar, Big Sean, Nas i Meghan Trainor.