Justin Bieber na Sylwestra?

19 maja 2010
ok. 1 minuta czytania

Przypomnijmy, że obraz \”Walentynki\” przedstawia historię kilku mieszkańców Los Angeles, których losy splatają się w dniu świętego Walentego. Akcja \”New Year\’s Eve\”, za którego kamerą ponownie stanie Marshall, rozegra się w Nowym Jorku, w noc sylwestrową. W filmie pojawi się też kilkoro bohaterów znanych z \”Walentynek\”. Jak zdradził reżyser, 16-letni idol nastolatek, Justin Bieber, być może zagra w spin-offie.

– Ludzie ze studia cały czas sugerują mi, żebym zatrudnił tego Justina Biebera – opowiada Marshall. – Nie mam zielonego pojęcia, kto to jest. Powinienem chyba sprawdzić, żeby mieć o czym z nim rozmawiać, gdyby nagle pojawił się na planie. Co do moich faworytów – a raczej faworytek – chciałbym zobaczyć w tym filmie Reese Witherspoon i Halle Berry. Uwielbiam kobiety i umiem z nimi pracować. Na razie jednak nie ma żadnej oficjalnej obsady.

Premiera obrazu planowana jest na grudzień 2011 roku.

Jedyny longplay Justina Biebera, \”My World 2.0\”, ukazał się w marcu 2010 roku. Wcześniej, w 2009 roku, muzyk wydał EP-kę \”My World\” uważaną za pierwszą część debiutu.