Justin Bieber wystąpi w Krakowie

9 grudnia 2015
ok. 2 minut czytania

Kanadyjski wokalista Justin Bieber ogłosił harmonogram europejskiej trasy koncertowej. Tournée rozpocznie się 14 września 2016 roku w Berlinie. Artysta zaplanował ponad 30 występów w całej Europie, w tym m.in. w Anglii, Francji, Niemczech oraz w Skandynawii. Na koncertowej mapie Kanadyjczyka nie zabrakło także Polski.

Justin Bieber to nie tylko gwiazda muzyki pop, ale także czołowa postać światowego show-biznesu. Już w 2011 roku \”Forbes\” umieścił go na 2. miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli jeszcze 30. roku życia. Kanadyjczyk zdołał bowiem wówczas w ciągu zaledwie 12 miesięcy zarobić aż 53 miliony dolarów.

W przyszłym roku Justin Bieber promować będzie nową płytę. Krążek \”Purpose\” miał premierę 13 listopada 2015 roku. Następca albumu \”Believe\” pobił rekord największej liczby utworów (17) w notowaniu Billboard Hot 100 Chart, który należał dotąd do Drake\’a oraz The Beatles. Wydawnictwo zadebiutowało również jako numer 1 na liście Billboard 200, a także zwyciężyło w statystykach serwisu muzycznego Spotify, zdobywając ponad 200 milionów odtworzeń w ciągu pierwszego tygodnia od premiery.

Publiczna sprzedaż biletów na koncert Justina Biebera rozpocznie się w czwartek, 17 grudnia, o godz.10:00. Wejściówki będzie można kupować poprzez strony: Prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wcześniej, bo w najbliższy piątek, 11 grudnia, o godzinie 16:00 rozpocznie się przedsprzedaż biletów dla członków fan clubu. W tym przypadku bilety będzie można kupować tylko poprzez stronę Prestigemjm.com. Przedsprzedaż potrwa do 16 grudnia do godziny 22:00.

Wyłącznie poprzez stronę Prestigemjm.com będzie też można kupować okolicznościowe bilety kolekcjonerskie. Z kolei na oficjalnej stronie artysty można odnaleźć informacje o sposobach nabycia specjalnych pakietów zawierających między innymi możliwość spotkania z Justinem Bieberem oraz liczne oficjalne gadżety.