Justin Timberlake robi ciemne interesy z Benem Affleckiem

26 sierpnia 2013
ok. 1 minuta czytania

Bohaterem obrazu jest student uczelni w Princeton (Justin Timberlake), który z trudnością spłaca zaciągnięte kredyty studenckie. Aby zasilić kieszeń, zgadza się podjąć pracę u Ivana Blocka (Ben Affleck), miliardera prowadzącego nielegalny interes opierający się na hazardzie w internecie.
We fragmencie, który znajduje się pod tym adresem, widać, jak Block namawia chłopaka, by pracował z nim.

W thrillerze występują także Gemma Arterton, Oliver Cooper i Anthony Mackie. Za kamerą staje Brad Furman („Prawnik z Lincolna”). Do kin dzieło trafi 8 października.

Tymczasem potwierdziły się wcześniejsze plotki i Justin Timberlake wystąpił razem z kolegami z 'N Sync podczas gali MTV Video Music Awards. Boysband wykonał przeboje „Girlfriend” i „Bye Bye Bye”. Sam wokalista zaprezentował ponadto mieszankę własnych hitów – „Take Back the Night”, „SexyBack”, „My Love”, „Cry Me A River” i „Señorita” – oraz dwa najnowsze single „Suit & Tie” i „Mirrors”. Podczas gali odebrał również nagrodę Michael Jackson Video Vanguard. Gala odbyła się 25 sierpnia w Nowym Jorku.

Samodzielny dorobek Justina Timberlake’a zamyka album „The 20/20 Experience” z marca 2013 roku. 30 września ukaże się sequel dzieła.

Ben Affleck przyjął niedawno rolę Batmana w sequelu obrazu „Człowiek ze stali” roboczo zatytułowanym „Superman vs. Batman”.