Justin Timberlake w duecie z Anną Kendrick

17 września 2016
ok. 2 minut czytania

Artyści wzięli udział w animacji „Trolle”. Wokalista wciela się w marudę i pesymistę Brancha, a aktorka w optymistyczną, wesołą Poppy. Razem – i z pomocą muzyki – muszą stawić czoła wrogom trolli zwanym Bergenami.

Na potrzeby produkcji Timberlake i Kendrick nagrali przeróbkę piosenki „True Colors” Cyndi Lauper. Z ich interpretacją można zapoznać się w serwisie Spotify. Tutaj z kolei można przypomnieć sobie oryginał z 1986 roku.

W obsadzie znaleźli się także James Corden, Russell Brand, Gwen Stefani, GloZell Green, Kunal Nayyar, Ron Funches, Ron Funches, duet Icona Pop (Caroline Hjelt i Aino Jawo) oraz Meg DeAngelis.

Za reżyserię odpowiadają Mike Mitchell i Walt Dohrn. Polską premierę wyznaczono na 4 listopada 2016 roku.

Trolle to lalki z kolorowymi włosami, które szczególną popularność przeżywały w latach 60. Twórcą pierwszego trolla w 1959 roku był Duńczyk, Thomas Dam, którego nie stać było na prezent dla córki, wyrzeźbił jej więc trolla inspirując się skandynawskimi legendami.

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem 'N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem „Justified”. W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek „FutureSex/LoveSounds” promowany singlami „SexyBack” czy „What Goes Around… Comes Around”. W 2014 roku Amerykanin wydał płyty „The 20/20 Experience” i „The 20/20 Experience – 2 of 2”. Każdy z solowych longplayów Timberlake’a pokrył się w USA przynajmniej platyną.

Amerykanin ostatnio równolegle prowadzi karierę aktorską. Poza udziałem w animacji „Trolls”, niedawno potwierdził, że zagra w nowym filmie Woody’ego Allena.

Anna Kendrick to gwiazda filmów z serii „Pitch Perfect”, znana też z „Sagi: Zmierzch” czy dramatu „W chmurach”, który zapewnił jej nominację do Oscara.