Justin Timberlake z więzienia do Apple

16 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

Justin Timberlake sportretuje Eddiego Palmera, byłego mistrza futbolu uniwersyteckiego, który wychodzi z więzienia i wraca do rodzinnego miasta. Bohater nie tylko musi zmierzyć się z konfliktami z przeszłości, ale nagle staje się odpowiedzialny za wyjątkowego młodego chłopca, który został porzucony przez swoją matkę.

W filmie grają również Juno Temple, June Squibb, Alisha Wainright i Ryder Allen.

Scenariusz, który napisał Cheryl Guerriero znalazł się na 2016 Black List of Hollywood, czyli liście najlepszych niezrealizowanych tekstów. Za kamerą stanął laureat Oscara Fisher Stevens.

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie. Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek. Album, \”Man of the Woods\”, miał premierę 2 lutego 2018 roku.

Justin Timberlake niedawno wziął udział w animacji \”Trolle 2\”.