Kamil Hussein i jego letni słodki deszcz

10 czerwca 2021
ok. 1 minuta czytania

Utwór jak i teledysk gloryfikują ulotność chwili oraz szacunek wobec natury. Sam numer powstał podczas wyjazdu nad morze, a klip jest efektem beztroskich chwil spędzonych w gronie najbliższych przyjaciół.

– Fajnie sobie czasami wyjść ze znajomymi, poczuć świeże powietrze, włączyć kamerę i utrwalić jakąś miłą chwilę – mówi artysta. – Chciałem tym klipem pokazać, że nagrywanie przyrody nie musi kojarzyć się tylko z Animal Planet i można ją wykorzystywać w popkulturze trochę tak, jak miało to miejsce w latach \’90. Te lata są mi bardzo bliskie i być może część słuchaczy doszuka się ich wpływu w samej piosence.

Kamil Hussein to młody wokalista o syryjskich korzeniach, kompozytor i autor tekstów. Inspirują go przede wszystkim artyści, którzy przebyli w życiu trudną drogę i pomimo wielu życiowych trudności nie poddali się, cierpliwie idąc w obranym kierunku, jak The Weeknd, Krzysztof Krawczyk czy Marek Grechuta. Urodził i wychował się w Lublinie. Debiutancki singiel \”Muszę iść tam sam\” wydał w styczniu 2021 roku.