Kanye West chce nagrywać w szpitalu

1 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Jak podają źródła z otoczenia artysty w Kalifornii, Kanye zażądał, aby do szpitala w Los Angeles, w którym przebywa, przywieziono sprzęt.

– Chce nagrywać w przerwach między sesjami terapeutycznymi. Pyta też ciągle o szkice projektów z jego kolekcji ubrań – mówi osoba blisko związana z Westem i rodziną Kardashianów.

Podobno małżonka gwiazdora, Kim Kardashian, jest przeciwna temu, aby jej ukochany pracował w szpitalu. Woli, aby więcej odpoczywał.

Kanye Westa przyjęto 21 listopada do Ronald Reagan UCLA Medical Center w Los Angeles po tym, jak wdał się w utarczkę słowną z fanami w Sacramento, a następnie przerwał koncert i odwołał resztę trasy.

Ostatnia płyta artysty to „The Life Of Pablo” z lutego 2016 roku.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy. Zdobył 21 statuetek Grammy. Magazyn „Time” dwukrotnie zamieścił go na liście „100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką.