Kanye West i Lil Pump przeszli do historii

18 września 2018
ok. 1 minuta czytania

W pierwszym tygodniu od premiery artyści zgromadzili 76 milionów wyświetleń, bijąc rekord ustanowiony wcześniej przez Childish Gambino z „This Is America”.

Teledysk do „I Love It” z miejsca stał się wiralową sensacją. Zainspirował #ILoveItChallenge, memy i parodię przygotowaną przez Jamesa Cordena.

Kawałek ma już ponad 115 milionów streamów na świecie i pozostaje numerem 1 w Spotify, Apple Music czy YouTube. Kanye West i Lil Pump wykonają utwór w premierowym odcinku nowego sezonu „Saturday Night Live”.

Klip do piosenki „I Love It” pojawił się podczas rozgania Pornhub Awards. Ma to o tyle związek z Kanye Westem, że raper został dyrektorem artystycznym imprezy. W teledysku występuje też amerykańska aktorka Adele Givens.

Kanye West ostatnio chwalił się, że ogląda Pornhub, co jak widać miało wpływa na jego życie. Podczas rozdania Pornhub Awards wystąpiła także Teyana Taylor.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy. Zdobył ponad 20 statuetek Grammy. Magazyn „Time” dwukrotnie zamieścił go na liście „100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego ósmy krążek to „ye” z czerwca 2018 roku.