Kanye West pracuje z DaBaby

19 października 2020
ok. 1 minuta czytania

W niedzielę Kanye West wrzucił do sieci informację o tym, że DaBaby obiecał mu nagranie swoich wersów do wspólnego kawałka \”jeszcze dziś wieczorem\”. Po kilku godzinach 28-letni raper z Charlotte w Północnej Karolinie odesłał producentowi swoje wersy. Kanye West niewiele się zastanawiając opublikował fragment piosenki na Twitterze.

Kanye West poinformował jakiś czas temu, że szykuje z Kid Cudim animację \”Kids See Ghosts\”. Ostatni dotąd album rapera, \”Jesus Is King\”, zadebiutował na szczycie Billboard 200 i wyrównał rekord Eminema w liczbie albumów debiutujących na pierwszej pozycji tego zestawienia (dziewięć płyt!). \”Jesus Is King\” zapisało się w historii również jako album, który debiutował na szczycie Rap Album oraz Gospel Album Charts jednocześnie.

DaBaby to fenomen na hiphopowej scenie. Odkąd podpisał kontrakt z Interscope w 2019 roku zgromadził ponad 7 miliardów streamów. Ostanie wydawnictwo rapera \”Blame It on Baby\” pochodzi z kwietnia 2020 roku.

DABABY TURNED THIS VERSE AROUND SO QUICK ITS INSPIRATIONAL TO SEE HOW FAST WE CAN MOVE AS A PEOPLE. I HAD TO GIVE YALL AT LEAST A SNIPPET. pic.twitter.com/Ap1SNAmFNK— ye (@kanyewest) October 19, 2020